+ Perrašymas Kaunas,video perrašymas-skaitmeninimas, video kasečių perrašymas i usb, vaizdajuosciu perrasymas,garso-audio kasečių perrašymas,fotofilmų kūrimas,skaidriu skenavimas,foto nuotraukų skenavimas - Naujienos
Korporacija „Microsoft“ pristatė planšetinį kompiuterį, konkuruosiantį su „iPad“

 Korporacija „Microsoft“ pristatė planšetinį kompiuterį, konkuruosiantį su „iPad“

 

Korporacija „Microsoft“, savo operacines sistemas paprastai diegusi į partnerių gaminamą techninę įrangą, su naujųjų „Windows 8“ pasirodymu imsis naujo verslo – jie vartotojams pasiūlys rinktis vieną iš dviejų jų pačių gaminamų planšetinių kompiuterių.
„Microsoft“ pirmadienį pristatė du planšetinius kompiuterius su savu prekės ženklu – abu jie vadinsis „Microsoft Surface“.

„Surface“ kompiuteriai su „Windows RT“ operacine sistema – tai įrenginiai su 10,6 colio įstrižainės ekranais, juose bus „Office Home 2013 RT“ ir „Office Student 2013 RT“ biuro programų paketai. Jie taip pat bus su „prilimpančiu“ užverčiamu dangčiu, kuris, jį atvertus, gali atlikti ir klaviatūros vaidmenį. Kad spausdinti būtų patogiau, galinėje kompiuterio sienelėje yra atrama, suteikianti galimybę patogiai pasistatyti „Surface“ ant stalo ir dirbti kaip su įprastiniu nešiojamuoju kompiuteriu. Jame bus 32 arba 64 GB atminties.

 

Trumpas video pristatymas:

http://tv.delfi.lt/video/H9oOEuE6/

 

 

Daugiau informacijos del video perrašymų į dvd: http://www.video-perrasymas.lt

2012-06-30 11:26:02,
Admin

Rašyti komentarą

Prašome prisijungti!

Apklausa

Kokio tipo kamera filmuojate?