+ Perrašymas Kaunas,video perrašymas-skaitmeninimas, video kasečių perrašymas i usb, vaizdajuosciu perrasymas,garso-audio kasečių perrašymas,fotofilmų kūrimas,skaidriu skenavimas,foto nuotraukų skenavimas - Naujienos
Duomenu perkelimas is DVD-CD disku

Duomenų perkėlimas iš DVD-CD diskų

Ar norite išsaugoti duomenis iš senųjų DVD-CD diskų? DVD-CD diskai yra puikus būdas saugoti informaciją, tačiau jų naudojimas yra vis mažiau populiarus šių dienų kompiuterijoje ar multimedijoje. Jei turite seną diską ir norite perkelti jame esančius duomenis į USB atmintuką, HDD, SSD laikmeną, tai apie tai mes dabar ir aptarsime.

Kodėl reikia perkelti duomenis iš DVD-CD diskų?

DVD-CD diskai turi tam tikrą talpą, kurioje galite saugoti informaciją, pvz., nuotraukas, vaizdo įrašus, audio įrašus ar dokumentus. Tačiau šie diskai yra pažeidžiami dėl įvairių priežasčių. Jie gali būti pažeisti, prarasti arba juose esanti informacija gali tapti neprieinama.

Perkeldami duomenis DVD-CD diskų į naujas šiuolaikines laikmenas, jūs turite kelis svarbius privalumus:

Saugumas: bus saugesni duomenys, nei senuose diskuose.

Patogumas: Pasiekti duomenis bus daug greičiau ir patogiau nei ieškoti reikiamos informacijos diskuose.

Atsarginė duomenų kopija: Perkeliant duomenis į Usb jungties laikmenas, sukursite atsarginę kopiją ir apsaugosite informacinį turinį nuo netikėtų diskų gedimų arba praradimų.

Kaip perkelti duomenis iš DVD-CD?

Perkelti iš DVD diskų duomenis yra nesudėtinga procedūra, kurią galite atlikti nesudėtingai. Štai keletas žingsnių, kaip tai padaryti:

Naudokite tinkamą įrankį: norint perkelti duomenis iš DVD-CD diskų, reikės turėti kompiuterį ar išorinį DVD-CD skaitytuvą.

Pasiruoškite duomenų perkėlimui: Įsitikinkite, ar jūsų DVD-CD diskai yra švarūs ir be jokių matomų apgadinimų. Tai užtikrins geresnį duomenų perkėlimą.

Įjunkite skaitytuvą: Įjunkite ir įsitikinkite, kad jis yra tinkamai prijungtas prie maitinimo šaltinio.

Įdėkite diską į skaitytuvą: Atidarykite DVD arba CD skaitytuvą savo kompiuteryje ir įdėkite norimą diską. Palaukite, kol jis bus nuskaitytas ir atpažintas.

Pasirinkite duomenų perkėlimo metodą: Kompiuteryje matote nuskaitytą diską ir pagal savo poreikius  pasirinkite norimą duomenų perkėlimą.

 

Kopijuokite duomenis tiesiog į įšorinę laikmeną: Pasirinkit tinkamą metodą ir kopijuokite visus reikiamus duomenis iš DVD-CD diskų į savo laikmeną. Tai užtruks tam tikrą laiko tarpą ir priklausys nuo duomenų kiekio ir jūsų kompiuterio greičio

Perkėlus duomenis: Po duomenų perkėlimo įsitikinkite, kad visi duomenys buvo tinkamai perkopijuoti. Atidarykite kiekvieną aplanką ir patikrinkite joje esančias bylas, ar visos tinkamai perkeltos.

Patogus dalinimasis: Turėdami duomenis šiuolaikinėse išorinėse laikmenose, galėsite patogiai iš bet kurios vietos prijungus įrenginį prie kompiuterio, planšeto, dalintis turiniu per socialinius tinklus, įkelti į savo svetainę, yotube.com kanalą ir t.t..

Daugiau apie DVD-CD diskų informacijos perkėlimą skaitykite svetainėje: www.perrasymas.lt

 

 

 

 +370 69019114 nuo 11 -18 val. Video-audio perasymo i DVD paslaugahttp://www.perrasymas.lt  #PERRASYMAS#Video kasečių perrasymas, #videoskaitmeninimasjuostų#vaizdajuosčių perrašymas, #www.perrasymas.lt#kinojuostųperrašymas8 mm16 mm,, #audio kasečių#audio juostų#vinilinių plokštelių, #perrašymas į usbskaitmenine laikmena#fotofilmų kūrimasiš jūsų fotonuotraukų#video montažo darbai#Hi8#video8#digital8#VHS#VHS-C#miniDV#HDV#DVCAM#NTSC#PAL#SECAM#MESECAM#perrašymas, video montažas, #Mp4mpeg formatu#mpeg2, #vob #FULL HD#4K,#videokaseciuperrasymaskaune

 

2023-06-26 13:01:42,
admin

Rašyti komentarą

Prašome prisijungti!

Apklausa

Kokio tipo kamera filmuojate?