+ Perrašymas Kaunas,video perrašymas-skaitmeninimas, video kasečių perrašymas i usb, vaizdajuosciu perrasymas,garso-audio kasečių perrašymas,fotofilmų kūrimas,skaidriu skenavimas,foto nuotraukų skenavimas - videomontažas
videomontažas

VIDEOMONTAŽASKAM REIKALINGAS VIDEOMONTAŽAS?
Videomontažo pagalba panaikinami sugadinti ar nereikalingi epizodai, atliekami gražūs vaizdo perėjimai tarp kadrų, įdedami titrai (įvykių pradžioje ir pabaigoje, ar komentarai) uždedamas papildomas garso takelis (muzika, sinchroninis vertimas ir t.t). Sukuriamas patogus DVD disko valdymo meniu.

_______________________________________________________________

VESTUVĖS

VESTUVĖS – vienas ryškiausių Jūsų gyvenimo įvykių. Ir štai jos praėjo…Kas liko?
Atsiminimai laikui bėgant išsitrina iš atminties. Vienintelis dalykas lieka – tai vaizdo įrašai. Po daugelio metų Jūs įvykius prisiminsite būtent tokiais, kokie buvo užfiksuoti DVD video diske..
Jūs, Jūsų svečiai ir giminaičiai su didžiuliu malonumu peržiūrėsite vaizdo įrašus ir po daugelio metų. Ir dar, kiekvienas filme bandys surasti būtent save. Būtent savo atvaizdas ir po daugelio metų bus pats mieliausias ir brangiausias. Metai bėga ir jaunystės nesugrąžinsi…

Vestuvinis filmas DVD video diske yra būtent tai, kas išsaugos Jūsų prisiminimus tokiais, kokie jie buvo, visam gyvenimui.

vestuves-1.jpg

vestuviu-filmavimas.jpg

vestuves-2012.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

____________________________________________________________

GIMTADIENISMažylio, vaiko ar suaugusio žmogaus gimtadienis yra unikali ir nepakartojama gyvenimo diena. Tą dieną susirenka artimiausi giminės bei brangiausi draugai. Linksmoje aplinkoje nepastebime kaip pralekia laikas. Nuostabu, kai lieka akimirkos įamžintos vaizdo kamera. Padarykite puikią gimtadienio dovaną patikėdami mums sukurti iš filmuotos vaizdo medžiagos vaizdofilmą, kuriame išsaugosite patirtus įspūdžius daugeliui metų.

 

gimtadienis-2012.jpg

gimtadienis-2012-1.jpg

gimtadienis-2012-tortas.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

_______________________________________________________________

MOKSLO METAI

Pirmas skambutis visiems vaikučiams bei jų tėveliams įsimintina diena. Kiekvienas pagal savo galimybes stengiasi įamžinti šią šventę - kas foto nuotraukų pagalba, kas į vaizdajuostes.
Taip metai iš metų po truputį filmuojant savo atžalą nepastebime kaip ateina mokyklos užbaigimo metas ir iškilmingas išleistuvių vakaras.
Atneškite į mūsų vaizdostudiją visą filmuotą medžiagą, bei nuotraukas ir mes atlikę video montažą sukursime puikų filmuką “Mokslo metai”. mokslo-metai-2012.jpg

mokslo-metai-2012-1.jpg

mokslo-metai-2012-2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

_______________________________________________________________


VAIKYSTĖ

Vaikystė pats smagiausias gyvenimo laikotarpis, tai pirma šypsena, pirmi žingsniai. Kiekvienas vaikas bando savo sugebėjimus įvairiose srityse: lanko sporto klubus, dalyvauja varžybose. Didžiuojasi, kad ir nedideliais savo pasiekimais. Šias akimirkas dažniausiai esate įamžinę bendrose vaizdajuostėse. Mūsų videostudijos meistrai iš Jūsų pateiktos vaizdinės medžiagos sukurs atskirą filmuką ir patalpins DVD video diske ar USB laikmenoje (.mp4  H.264 formate).

vaikyste-2012.jpg

vaikyste-2012-1.jpg

vaikyste-2012-2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

_______________________________________________________________

SPORTAS

Jei Jūs sportuojate, turbūt turite daug vaizdajuostėse įamžintų įdomių momentų. Visai nesvarbu ar Jūs esate profesionalus sportininkas ar šiaip mėgėjas, kiekvienas įamžintas momentas yra brangus. Tačiau įrašai yra padrikai įrašyti vaizdajuostėse ir nepatogu juos peržiūrinėti ar demonstruoti draugams.
Mes siūlome sukurti iš jų įspūdingą filmuką ir įrašyti į DVD video diską ar USB laikmeną, kurį be didelių pastangų galėsite peržiūrėti namų kino sistema ar kitu išmaniuju įrenginiu.

 

sportas-2012-krepsinis.jpg

sportas-2012-motociklai.jpg

sportas-2012-vandens-motociklai.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

_______________________________________________________________

AKTYVUS POILSIS

Buvote išvykę, pailsėjote, pažvejojote, pasimaudėte, aplankėte įdomias vietoves.Tačiau siužetas išėjo ištemptas, neįdomus, jame kažko trūksta. Jums nebūtina būti profesionaliu operatoriumi. Mes sukursime įdomaus siužeto filmuką iš Jūsų pateiktos vaizdinės medžiagos. Visą vaizdinę medžiagą mes išskaidysime į atskiras dalis, papildomai įrašysime muziką, įdomius grafinius efektus ir sukursime įdomų videoklipą a vaizdofilmą. Įrašysime į USB laikmeną (.mp4 H.264 fomatu).

 

poilsis-2012-dviraciai.jpg

poilsis-2012-valtys.jpg

poilsis-2012-vandens-sportas.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_______________________________________________________________

TURISTINĖ KELIONĖ


Smėlėta pakrantė, egzotinė gamta, ar slidinėjimas kalnuose ir povandeninis filmavimas. Begalės įspūdžių ir kalnas nuostabiausių vaizdo įrašų. Bet jie negali perteikti tų emocijų, kurias Jūs patyrėte ten būdami. Atlikus vaizdinės medžiagos montažą galima suteikti žiūrovui galimybę pasinerti į tokią pat nuostabią aplinką, kokią matėte ir Jūs. Tai atliksime profesionaliai ir sukursime DVD video diską, kurį bus smagu parodyti draugams ir pažįstamiems.

turistine-kelione-2012-baseinas.jpg

turistine-kelione-2012-kalnai-slides.jpg

turistine-kelione-2012-daivingas.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

_______________________________________________________________

MEDŽIOKLĖ, ŽVEJYBA

Dažniausiai kiekvienas iš mūsų turime savo pomėgį. Be jo greičiausiai būtų liūdna gyventi. Metai po metų susikaupia daug vaizdo įrašų, kuriuose įamžinti Jūsų laimėjimai, pasiekimai ir begalės linksmų įspūdžių. Iš visos gausybės galima padaryti santrauką ir sukurti nuostabų filmuką ir patalpinti DVD video diske. Vakare įsitaisę patogiame minkštasuolyje prie vyno taurės galėsite dar kartą persikelti į tą laikmetį.

 

medziokle-2012-alpinizmas.jpg

medziokle-2012.jpg

medziokle-2012-zvejyba.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

_______________________________________________________________

VAIZDINIS PASVEIKINIMAS


Ieškote originalios dovanos? Įrašykite savo sveikinimus į vaizdajuostę, paimkite jei turite sveikinamojo fotografijas ar vaizdinės medžiagos fragmentus ir atneškite į mūsų studiją. Panaudojus visą Jūsų pateiktą medžiagą, mūsų studijos meistrai sukurs nuostabų vaizdinį pasveikinimą.

vaizdinis-pasveikinimas-2012.jpg

vaizdinis-pasveikinimas-2012-korporatyvas.jpg

vaizdinis-pasveikinimas-2012-gimines.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

_______________________________________________________________

Videomontažo kainos:

1 val. nesudėtingas videomontažas (muzikinio fono ir pavadinimų uždėjimas, įrašymas į DVD diską su meniu, spalvinis padengimas ant disko, DVD dėžutė su viršeliu) nuo 150,00 Lt/43,44 €

1 val. sudėtingas videomontažas (muzikinio fono ir pavadinimų uždėjimas, scenų atrinkimas, spec. videoefektų panaudojimas, įrašymas į DVD - video diską su meniu, spalvinis padengimas ant disko, DVD dėžutė su viršeliu) nuo 300,00 Lt/86,88 €

Vestuvių ar kito renginio videomontažas iš kliento pateiktos vaizdinės medžiagos (iki 4 val. nemontuotos vaizdinės medžiagos)
(muzikinio fono ir pavadinimų uždėjimas, scenų atrinkimas, spec. videoefektų panaudojimas, įrašymas į DVD - video diską su meniu, spalvinis padengimas ant disko, DVD dėžutė su viršeliu) nuo 500 lt./144,81 €

_______________________________________________________________

Įmonės prezentacinio ar jubiliejinio disko sukūrimas nuo 500

_______________________________________________________________

 

 

 

Skaityti toliau:

FILMAVIMAS

Apklausa

Kokio tipo kamera filmuojate?