+ Perrašymas Kaunas,video perrašymas-skaitmeninimas, video kasečių perrašymas i usb, vaizdajuosciu perrasymas,garso-audio kasečių perrašymas,fotofilmų kūrimas,skaidriu skenavimas,foto nuotraukų skenavimas - Filmavimas
Filmavimas

VAIZDO FILMAVIMO PASLAUGOSSiūlome profesionalias filmavimo paslaugas visoje Lietuvoje. Filmuojame profesionaliomis SONY FULL HD, bei aukštesnės raiškos kameromis.

FILMUOJAME:
- vestuves
- krikštynas
- jubiliejus
- iškilmingus renginius
- šventes vaikų darželiuose
- išleistuvių vakarėlius mokyklose
- sporto varžybas
- kitas šventes

Profesionaliam iškilmingų švenčių ar kitų renginių pravedimui galime rekomenduoti režisieriaus, garso operatorius, stilisto paslauga.

 

Jei Jūs negalite į šventę pasikviesti profesionalaus operatoriaus, tai ne problema. Filmuokite patys ir atneškite mums filmuotą medžiagą į studiją. Patikėkite, iš jos išeis ne ką prastesnis filmas.
Atliekame videomontažą, įgarsiname, naudojame pagal poreikius spec. efektus. Iš turimos filmuotos medžiagos mes galime sukurti video klipą bet kuriai Jūsų pasirinktai dainai. Sukurtas filmas bus įrašytas į Jūsų pageidaujamą laikmeną: HDD, usb laikmeną.Neverta rizikuoti savo švente – profesionali pagalba visada naudinga!

Užsakymai priimami tel.: +370-69019114
Elektroninis paštas: uzsakymai@perrasymas.lt

#filmavimas #videomontazas #vestuves #jubiliejus #krikstynos #varzybos 

 

Videokameros

 

 

video-kamera_hvrz1u.jpg

 

TRIKOJIS

 

libec-trikojis.jpg

 

VAIZDO STABILIZAVIMO SISTEMOS

 

stabilizatorius_orbit-2002.jpg

 

 

Daugiau paslaugų: VIDEOMONTAŽAS

 

Apklausa

Kokio tipo kamera filmuojate?