+ Perrašymas Kaunas,video perrašymas-skaitmeninimas, video kasečių perrašymas i usb, vaizdajuosciu perrasymas,garso-audio kasečių perrašymas,fotofilmų kūrimas,skaidriu skenavimas,foto nuotraukų skenavimas - Naujienos
Amazon naudoja sprogimui atsparius Irenginius duomenims perduoti I AWS

Amazon naudoja sprogimui atsparius Irenginius duomenims perduoti I AWS

 

Tiekėjų, tokių kaip „Amazon Web Services“, debesų kompiuterijos poreikis ir toliau auga tiek įmonėms, tiek vartotojams, kurie pasikliauja nuotolinio saugojimo ir skaičiavimo galia iš bet kurios vietos. Nors kiti technologijų gigantai „Google“, „Microsoft“ ir IBM stengiasi tapti tiekėjais, „Amazon“ išlieka neginčijama debesų kompiuterijos lydere.

 

Tačiau problemų gali kelti duomenų perkėlimas iš vietinių serverių į AWS debesies serverius. „Amazonde“ sukūrė fizinius ir patikimus produktus, pavadintus „Snowball“ ir „Snowmobile“, kad padėtų įmonėms perkelti duomenis į debesį. CNBC sulaukė reto žvilgsnio iš vidaus, kaip „Amazon Web Services“ perduoda didelius duomenų kiekius į debesį.

 

 Studija perrasymas.lt teikia visas video-audio skaitmeninimo-perrasymo paslaugas. Taip pat kino juostų skaitmeninimas į .mp4, .mov FullHD formatą H.264 kodekas.

 +370 69019114 nuo 11 -18 val. #Video-audio perasymo i DVD #paslauga, http://www.perrasymas.lt#PERRASYMAS, #Video kasečių, #video juostų, #vaizdajuosčių perrašymas, #www.perrasymas.lt, #kino juostų perrašymas, 8 mm, 16 mm,, #audio kasečių, #audio juostų, #vinilinių plokštelių, #perrašymas į CD, skaitmenine laikmena, #fotofilmų kūrimas, iš jūsų fotonuotraukų, #video montažo darbai, #Hi8#video8#digital8#VHS#VHS-C, #miniDV#HDV#DVCAM#NTSC#PAL#SECAM#MESECAM#perrašymas, video montažas, #Mp4, mpeg formatu, #mpeg 2, #.vob #FULL HD, #4K, Skaitmeninio garso įrašo (.mp3, wav, wma...) įrašymas į AUDIO KASETĘ

 

 

2020-03-16 13:30:34,
admin

Rašyti komentarą

Prašome prisijungti!

Apklausa

Kokio tipo kamera filmuojate?