+ Perrašymas Kaunas,video perrašymas-skaitmeninimas, video kasečių perrašymas i usb, vaizdajuosciu perrasymas,garso-audio kasečių perrašymas,fotofilmų kūrimas,skaidriu skenavimas,foto nuotraukų skenavimas - Naujienos
TECHNOLOGINIAI SPRENDIMAI PAKEITE VHS IRAŠU POREIKI

 

Technologijų pasaulis visada yra dinamiškas ir nuolat keičiasi, kaip ir mūsų gyvenimas. Vienas iš dinamiškų pavyzdžių yra VHS įrašų laikotarpio pabaiga ir naujų technologinių sprendimų atėjimas, kurie pakeitė mūsų požiūrį į laikmenas ir vaizdo įrašymą.

 

Kas yra VHS įrašai?

VHS yra trumpinys nuo "Video Home System", kuri buvo populiari vaizdo įrašymo technologija 20 amžiaus antroje pusėje. VHS kasetė buvo populiari laikmena, skirta laikyti ir žiūrėti filmus ar laidas.

 

Kada buvo sukurti pirmieji vaizdo įrašymo įrenginiai?

Pirmieji vaizdo įrašymo įrenginiai buvo sukurti XX amžiaus 60-aisiais metais, tačiau jie buvo per brangūs ir sudėtingi naudoti. VHS įrašymo technologija, sukurta Japonijoje 1976 metais, buvo pirmoji, kuri tapo plačiai prieinama vartotojams.

 

VHS įrašų populiarumas

VHS įrašai buvo labai populiarūs 80-aisiais ir 90-aisiais metais. Jie buvo pigesni ir lengviau prieinami plačiajai visuomenei nei ankstesnės technologijos.

 

VHS įrašų trūkumai

Nepaisant populiarumo, VHS įrašai turėjo nemažai trūkumų. Jie užima daug vietos, o taip pat nesuteikia aukštos kokybės vaizdo ir garso. Be to, dažnai reikėdavo "prasukinėti" įrašus juostoje, kad galėtum pradėti žiūrėti nuo norimos vietos laidą ar filmą.

 

DVD technologijos atsiradimas

DVD (angl. Digital Versatile Disc) technologija buvo pristatyta 1995 metais ir pakeitė VHS įrašus. DVD diskai buvo žymiai mažesni ir talpesni, o taip pat suteikė aukštesnę vaizdo ir garso kokybę.

 

DVD technologijos privalumai palyginti su VHS

DVD technologija turėjo nemažai privalumų palyginus su VHS. Diskai buvo žymiai mažesni, talpesni ir suteikė aukštesnę vaizdo ir garso kokybę. Taip pat DVD diskai nebuvo tokie jautrūs dulkėms ir nenutrūkdavo, kaip tai būdavo su VHS juosta kasetėje.

 

Blu-ray technologijos atsiradimas

Blu-ray technologija buvo pristatyta 2006 metais ir yra dar viena VHS įrašų alternatyva. Blu-ray diskai yra daugiau talpūs nei DVD diskai, o taip pat suteikia ženkliai aukštesnę vaizdo ir garso kokybę.

 

Blu-ray privalumai palyginti su DVD ir VHS

Blu-ray technologija turi nemažai privalumų palyginti su DVD ir VHS. Šie diskai yra ženkliai talpesni nei DVD diskai, o taip pat suteikia dar aukštesnę vaizdo ir garso kokybę. Be to, Blu-ray diskai yra labiau atsparūs dulkėms ir subraižymams.

 

Skaitmeninis srautinis transliavimas

Vienas iš naujausių technologinių pasiekimų yra skaitmeninis srautinis transliavimas. Tai leidžia žiūrovams žiūrėti filmus, laidas ir kitus vaizdo įrašus tiesiogiai per internetą.

 

Tiesioginis transliavimas per internetą

Tiesioginis transliavimas per internetą yra dar viena technologinė pažanga, kuri pakeitė VHS įrašus. Ši technologija leidžia žiūrovams žiūrėti tiesiogines transliacijas iš viso pasaulio.

Daugiau apie kasečių perrašymą: VHS kasečių perrašymas

 

 

 +370 69019114 nuo 11 -18 val. Video-audio perasymo i DVD paslaugahttp://www.perrasymas.lt  #PERRASYMAS#Video kasečių perrasymas, #videoskaitmeninimasjuostų#vaizdajuosčių perrašymas, #www.perrasymas.lt#kinojuostųperrašymas8 mm16 mm,, #audio kasečių#audio juostų#vinilinių plokštelių, #perrašymas į usbskaitmenine laikmena#fotofilmų kūrimasiš jūsų fotonuotraukų#video montažo darbai#Hi8#video8#digital8#VHS#VHS-C#miniDV#HDV#DVCAM#NTSC#PAL#SECAM#MESECAM#perrašymas, video montažas, #Mp4mpeg formatu#mpeg2, #vob #FULL HD#4K,#videokaseciuperrasymaskaune

2023-05-08 16:41:56,
admin

Rašyti komentarą

Prašome prisijungti!

Apklausa

Kokio tipo kamera filmuojate?