+ Perrašymas Kaunas,video perrašymas-skaitmeninimas, video kasečių perrašymas i usb, vaizdajuosciu perrasymas,garso-audio kasečių perrašymas,fotofilmų kūrimas,skaidriu skenavimas,foto nuotraukų skenavimas - Naujienos
Konferencijos IT+ ir -Login- naujienos ir -Facebook- ismanusis telefonas

Konferencijos IT+ ir -Login- naujienos ir „Facebook“ išmanusis telefonas

 

Pristatome šių metų „LOGIN 2013“ įdomiausius pranešėjus.Taip pat pasirodė ilgai lauktas ir apkalbėtas „Facebook“ išmanusis telefonas, žinoma - internetų įdomybės, aktualiausios naujienos, bei – konkursas!

Video reportažas:

 

 

Teikiame video perrašymo paslaugas: iš video kasečių, audio kasečių,kino juostų, kuriame fotofilmus

 

Skaityti...

Tobulejant technologijoms kino juostas pasaulyje keicia skaitmeninis formatas

Tobulėjant technologijoms kino juostas pasaulyje keičia skaitmeninis formatas

Šiemet Vilniaus tarptautinį kino festivalį „Kino pavasaris“ galima vadinti savotišku atsisveikinimu su kino juosta, o pats festivalis kino technikos specialistams tapo ir tam tikru iššūkiu. Artėjant festivaliui Lietuvos kino teatrų salės turėjo būti pritaikytos prie naujų techninių reikalavimų.

 

Video pristatymas:

 

 

 

Atliekami video montavimo darbai: http://www.perrasymas.lt/Videomontazas

Skaityti...

Lietuvoje sukurtas prietaisas, nustatantis judančio žmogaus tapatybę pagal akies rainelę

Lietuvoje sukurtas prietaisas, nustatantis judančio žmogaus tapatybę pagal akies rainelę

 

Vilniaus Gedimino technikos universiteto mokslininkų sukonstruotas prietaisas geba atpažinti judančio žmogaus tapatybę pagal akies rainelę. Mokslininkai sako, kad ši naujovė gali pasitarnauti ypatingo saugumo zonose, transporto sektoriuje, taip pat masiniuose renginiuose bei tose vietose, kuomet reikia identifikuoti didelį žmonių srautą.


http://www.perrasymas.lt

 

VIDEO PRISTATYMAS

 

 

Audio kasečių perrašymas : http://www.perrasymas.lt/Audio-kasetes-perrasymas-i-dvd

Skaityti...

Sony vaio,windows 8, kelionių tinklapis wikivoyage,socialiniai tinklai, facebook, myspace

Sony vaio,windows 8, kelionių tinklapis wikivoyage,socialiniai tinklai, facebook, myspace

 

Laidoje pristatomas naujas Sony vaio su windows 8, socialinio tinklo Facebook.com papildiniai, myspace naujienos, apple iphone 5, taip pat Lietuviška programa "eismo informacija"

 

Video pristatymas

 

 

Video kasečių perrašymas : http://www.perrasymas.lt/Video-kasetes-perrasymas-i-dvd

Skaityti...

Internetinių techologijų naujovių paroda CES 2013

 

Internetinių techologijų naujovių paroda CES 2013

 


„CES 2013“ paroda, mobilus telefonai, lankstūs ekranai, išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai, sony, samsung, htc, huawei...

 

VIDEO PRISTATYMAS

 

Daugiau informacijos del video perrašymų į dvd: http://www.perrasymas.lt

Skaityti...

Lenkijos bendrove sukure balsu valdoma ismanuji telefona

Lenkijos bendrovė sukūrė balsu valdomą išmanųjį  telefoną

Lenkijos bendrovė sukūrė pirmąjį pasaulyje vien tik balsu valdomą išmanųjį telefoną „See You“. Telefonas leidžia akliesiems ir silpnaregiams naudotis standartinių mobiliųjų telefonų funkcijomis. Telefoną sukūrė programinės įrangos specialistas Marcinas Lapa. Jis veikia su adaptuota „Android“ sistemos versija ir leidžia vartotojams rašyti trumpąsias žinutes, naudotis elektroniniu paštu ir naršyti internete.

Video pristatymas:

 

Daugiau informacijos del video perrašymų į dvd: http://www.perrasymas.lt

Skaityti...

Kaip iš DVD įrenginio pasigaminti lazerį?

Kaip iš DVD įrenginio pasigaminti lazerį?

DVD įrenginys gali virsti savadarbiu nedidelės galios lazeriu. Vilniaus universiteto studentai pademonstruos lazerio veikimo schemą ir kaip tokį lazerį pasigaminti. DELFI.TV vaizdo reportaže – instrukcija, kaip pasigaminti lazerį, kurio galia siekia maždaug 200-us milivatų.

 

DVD-renginys-virsta-savadarbiu-lazeriu.jpg

 

Video pristatymas:

 

Daugiau informacijos del video perrašymų į dvd: http://www.vido-perrasymas.lt

Skaityti...

„Apple“ pristatė naująjį "iPhone 5"

„Apple“ pristatė naująjį "iPhone 5"

 
Po keletą mėnesių trukusių spėlionių JAV korporacija "Apple" pristatė naujausią savo išmanųjį telefoną "iPhone 5". Kompanija stengiasi atremti augančią "Samsung", "Google" ir "Microsoft" konkurenciją. "Apple" rinkodaros vadovas Phillas Schilleris naująjį išmanųjį telefoną pavadino "be išimties gražiausiu kada nors pagamintu produktu", o jo gamybos techniką - pačia geriausia "Apple" istorijoje.

Naująjį telefoną penktadienį iš anksto bus galima užsisakyti JAV, Kanadoje, Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Australijoje, Japonijoje, Honkonge ir Singapūre, o pristatytas jis bus po savaitės. Iki metų pabaigos telefoną bus galima įsigyti 100 šalių.
Video apžvalga:
 
Daugiau informacijos del video perrašymų į dvd: http://www.vaizdajuosciu-perrasymas.lt
Skaityti...

Korporacija „Microsoft“ pristatė planšetinį kompiuterį, konkuruosiantį su „iPad“

 Korporacija „Microsoft“ pristatė planšetinį kompiuterį, konkuruosiantį su „iPad“

 

Korporacija „Microsoft“, savo operacines sistemas paprastai diegusi į partnerių gaminamą techninę įrangą, su naujųjų „Windows 8“ pasirodymu imsis naujo verslo – jie vartotojams pasiūlys rinktis vieną iš dviejų jų pačių gaminamų planšetinių kompiuterių.
„Microsoft“ pirmadienį pristatė du planšetinius kompiuterius su savu prekės ženklu – abu jie vadinsis „Microsoft Surface“.

„Surface“ kompiuteriai su „Windows RT“ operacine sistema – tai įrenginiai su 10,6 colio įstrižainės ekranais, juose bus „Office Home 2013 RT“ ir „Office Student 2013 RT“ biuro programų paketai. Jie taip pat bus su „prilimpančiu“ užverčiamu dangčiu, kuris, jį atvertus, gali atlikti ir klaviatūros vaidmenį. Kad spausdinti būtų patogiau, galinėje kompiuterio sienelėje yra atrama, suteikianti galimybę patogiai pasistatyti „Surface“ ant stalo ir dirbti kaip su įprastiniu nešiojamuoju kompiuteriu. Jame bus 32 arba 64 GB atminties.

 

Trumpas video pristatymas:

http://tv.delfi.lt/video/H9oOEuE6/

 

 

Daugiau informacijos del video perrašymų į dvd: http://www.video-perrasymas.lt

Skaityti...

Vakuuminių lempų sugrįžimas - atgal į ateitį

 

Vakuuminių lempų sugrįžimas - atgal į ateitį

Vakuuminės lempos, kažkada buvusios pagrindiniu elementu radijo aparatuose, televizoriuose, siųstuvuose, radaruose ir kituose elektros prietaisuose, atrodė, tapo istorija jau prieš kelis dešimtmečius, ir išliko gal tik ypač aukštos klasės garso atkūrimo aparatūroje.

 

 

Juos pakeitė puslaidininkiai elementai – pigesni, mažesni ir ekonomiškesni.

Tačiau pasirodė, kad ir vakuuminės lempos turi kelis privalumus – jos yra gerokai atsparesnės išorinei jonizuojančiai spinduliuotei, o elektronai juose gali judėti greičiau, nei silicio kristaluose.

Tyrimų centro NASA AMES mokslininkai nutarė tuo pasinaudoti – šiuolaikinėmis technologijomis jie sukūrė miniatiūrines vakuumines lempas, kurias galima įterpti į integrines schemas. Jų pagamintas vakuuminė lempa – tranzistorius – yra vos 150 nanometrų ilgio, ir jam maitinti reikėjo 10 voltų įtampos – gerokai mažiau, nei anksčiau, kuomet elektronams vakuume įgreitinti reikėjo tūkstančių voltų įtampos. Tikimasi, kad toliau tobulinant tokius tranzistorius, jiems gali pakakti ir vieno volto įtampos – tada jie jau galės konkuruoti ir su puslaidininkiniais tranzistoriais.

Didžiausias privalumas, kaip teigia mokslininkai straipsnyje „Vakuuminė nanoelektronika – atgal į ateitį“, išspausdintame žurnale „Applied Physics Letters“, būtų, kad tokie tranzistoriai galės patikimai dirbti prietaisuose, naudojamose kosmose, pavojingose aplinkose, pavyzdžiui, netoli branduolinių objektų, taip pat galės būti naudojami ir didelės spartos telekomunikacijų prietaisuose.Paskelbta iš:
w ww.teshnologijos.lt

 

Daugiau informacijos del video perrašymų į dvd: http://www.vaizdajuosciu-perrasymas.lt

Skaityti...

Puslapiai

«« « 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »

Apklausa

Kokio tipo kamera filmuojate?