+ Perrašymas Kaunas,video perrašymas-skaitmeninimas, video kasečių perrašymas i usb, vaizdajuosciu perrasymas,garso-audio kasečių perrašymas,fotofilmų kūrimas,skaidriu skenavimas,foto nuotraukų skenavimas - Naujienos
Tobulejant technologijoms kino juostas pasaulyje keicia skaitmeninis formatas

Tobulėjant technologijoms kino juostas pasaulyje keičia skaitmeninis formatas

Šiemet Vilniaus tarptautinį kino festivalį „Kino pavasaris“ galima vadinti savotišku atsisveikinimu su kino juosta, o pats festivalis kino technikos specialistams tapo ir tam tikru iššūkiu. Artėjant festivaliui Lietuvos kino teatrų salės turėjo būti pritaikytos prie naujų techninių reikalavimų.

 

Video pristatymas:

 

 

 

Atliekami video montavimo darbai: http://www.perrasymas.lt/Videomontazas

Skaityti...

Lietuvoje sukurtas prietaisas, nustatantis judančio žmogaus tapatybę pagal akies rainelę

Lietuvoje sukurtas prietaisas, nustatantis judančio žmogaus tapatybę pagal akies rainelę

 

Vilniaus Gedimino technikos universiteto mokslininkų sukonstruotas prietaisas geba atpažinti judančio žmogaus tapatybę pagal akies rainelę. Mokslininkai sako, kad ši naujovė gali pasitarnauti ypatingo saugumo zonose, transporto sektoriuje, taip pat masiniuose renginiuose bei tose vietose, kuomet reikia identifikuoti didelį žmonių srautą.


http://www.perrasymas.lt

 

VIDEO PRISTATYMAS

 

 

Audio kasečių perrašymas : http://www.perrasymas.lt/Audio-kasetes-perrasymas-i-dvd

Skaityti...

Sony vaio,windows 8, kelionių tinklapis wikivoyage,socialiniai tinklai, facebook, myspace

Sony vaio,windows 8, kelionių tinklapis wikivoyage,socialiniai tinklai, facebook, myspace

 

Laidoje pristatomas naujas Sony vaio su windows 8, socialinio tinklo Facebook.com papildiniai, myspace naujienos, apple iphone 5, taip pat Lietuviška programa "eismo informacija"

 

Video pristatymas

 

 

Video kasečių perrašymas : http://www.perrasymas.lt/Video-kasetes-perrasymas-i-dvd

Skaityti...

Internetinių techologijų naujovių paroda CES 2013

 

Internetinių techologijų naujovių paroda CES 2013

 


„CES 2013“ paroda, mobilus telefonai, lankstūs ekranai, išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai, sony, samsung, htc, huawei...

 

VIDEO PRISTATYMAS

 

Daugiau informacijos del video perrašymų į dvd: http://www.perrasymas.lt

Skaityti...

Lenkijos bendrove sukure balsu valdoma ismanuji telefona

Lenkijos bendrovė sukūrė balsu valdomą išmanųjį  telefoną

Lenkijos bendrovė sukūrė pirmąjį pasaulyje vien tik balsu valdomą išmanųjį telefoną „See You“. Telefonas leidžia akliesiems ir silpnaregiams naudotis standartinių mobiliųjų telefonų funkcijomis. Telefoną sukūrė programinės įrangos specialistas Marcinas Lapa. Jis veikia su adaptuota „Android“ sistemos versija ir leidžia vartotojams rašyti trumpąsias žinutes, naudotis elektroniniu paštu ir naršyti internete.

Video pristatymas:

 

Daugiau informacijos del video perrašymų į dvd: http://www.perrasymas.lt

Skaityti...

Kaip iš DVD įrenginio pasigaminti lazerį?

Kaip iš DVD įrenginio pasigaminti lazerį?

DVD įrenginys gali virsti savadarbiu nedidelės galios lazeriu. Vilniaus universiteto studentai pademonstruos lazerio veikimo schemą ir kaip tokį lazerį pasigaminti. DELFI.TV vaizdo reportaže – instrukcija, kaip pasigaminti lazerį, kurio galia siekia maždaug 200-us milivatų.

 

DVD-renginys-virsta-savadarbiu-lazeriu.jpg

 

Video pristatymas:

 

Daugiau informacijos del video perrašymų į dvd: http://www.vido-perrasymas.lt

Skaityti...

„Apple“ pristatė naująjį "iPhone 5"

„Apple“ pristatė naująjį "iPhone 5"

 
Po keletą mėnesių trukusių spėlionių JAV korporacija "Apple" pristatė naujausią savo išmanųjį telefoną "iPhone 5". Kompanija stengiasi atremti augančią "Samsung", "Google" ir "Microsoft" konkurenciją. "Apple" rinkodaros vadovas Phillas Schilleris naująjį išmanųjį telefoną pavadino "be išimties gražiausiu kada nors pagamintu produktu", o jo gamybos techniką - pačia geriausia "Apple" istorijoje.

Naująjį telefoną penktadienį iš anksto bus galima užsisakyti JAV, Kanadoje, Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Australijoje, Japonijoje, Honkonge ir Singapūre, o pristatytas jis bus po savaitės. Iki metų pabaigos telefoną bus galima įsigyti 100 šalių.
Video apžvalga:
 
Daugiau informacijos del video perrašymų į dvd: http://www.vaizdajuosciu-perrasymas.lt
Skaityti...

Korporacija „Microsoft“ pristatė planšetinį kompiuterį, konkuruosiantį su „iPad“

 Korporacija „Microsoft“ pristatė planšetinį kompiuterį, konkuruosiantį su „iPad“

 

Korporacija „Microsoft“, savo operacines sistemas paprastai diegusi į partnerių gaminamą techninę įrangą, su naujųjų „Windows 8“ pasirodymu imsis naujo verslo – jie vartotojams pasiūlys rinktis vieną iš dviejų jų pačių gaminamų planšetinių kompiuterių.
„Microsoft“ pirmadienį pristatė du planšetinius kompiuterius su savu prekės ženklu – abu jie vadinsis „Microsoft Surface“.

„Surface“ kompiuteriai su „Windows RT“ operacine sistema – tai įrenginiai su 10,6 colio įstrižainės ekranais, juose bus „Office Home 2013 RT“ ir „Office Student 2013 RT“ biuro programų paketai. Jie taip pat bus su „prilimpančiu“ užverčiamu dangčiu, kuris, jį atvertus, gali atlikti ir klaviatūros vaidmenį. Kad spausdinti būtų patogiau, galinėje kompiuterio sienelėje yra atrama, suteikianti galimybę patogiai pasistatyti „Surface“ ant stalo ir dirbti kaip su įprastiniu nešiojamuoju kompiuteriu. Jame bus 32 arba 64 GB atminties.

 

Trumpas video pristatymas:

http://tv.delfi.lt/video/H9oOEuE6/

 

 

Daugiau informacijos del video perrašymų į dvd: http://www.video-perrasymas.lt

Skaityti...

Vakuuminių lempų sugrįžimas - atgal į ateitį

 

Vakuuminių lempų sugrįžimas - atgal į ateitį

Vakuuminės lempos, kažkada buvusios pagrindiniu elementu radijo aparatuose, televizoriuose, siųstuvuose, radaruose ir kituose elektros prietaisuose, atrodė, tapo istorija jau prieš kelis dešimtmečius, ir išliko gal tik ypač aukštos klasės garso atkūrimo aparatūroje.

 

 

Juos pakeitė puslaidininkiai elementai – pigesni, mažesni ir ekonomiškesni.

Tačiau pasirodė, kad ir vakuuminės lempos turi kelis privalumus – jos yra gerokai atsparesnės išorinei jonizuojančiai spinduliuotei, o elektronai juose gali judėti greičiau, nei silicio kristaluose.

Tyrimų centro NASA AMES mokslininkai nutarė tuo pasinaudoti – šiuolaikinėmis technologijomis jie sukūrė miniatiūrines vakuumines lempas, kurias galima įterpti į integrines schemas. Jų pagamintas vakuuminė lempa – tranzistorius – yra vos 150 nanometrų ilgio, ir jam maitinti reikėjo 10 voltų įtampos – gerokai mažiau, nei anksčiau, kuomet elektronams vakuume įgreitinti reikėjo tūkstančių voltų įtampos. Tikimasi, kad toliau tobulinant tokius tranzistorius, jiems gali pakakti ir vieno volto įtampos – tada jie jau galės konkuruoti ir su puslaidininkiniais tranzistoriais.

Didžiausias privalumas, kaip teigia mokslininkai straipsnyje „Vakuuminė nanoelektronika – atgal į ateitį“, išspausdintame žurnale „Applied Physics Letters“, būtų, kad tokie tranzistoriai galės patikimai dirbti prietaisuose, naudojamose kosmose, pavojingose aplinkose, pavyzdžiui, netoli branduolinių objektų, taip pat galės būti naudojami ir didelės spartos telekomunikacijų prietaisuose.Paskelbta iš:
w ww.teshnologijos.lt

 

Daugiau informacijos del video perrašymų į dvd: http://www.vaizdajuosciu-perrasymas.lt

Skaityti...

Internete perkamos nepelningos bendroves už šimtus milijonų

INTERNETE PERKAMOS NEPELNINGOS BENDROVĖS UŽ ŠIMTUS MILIJONŲ

Kiekvieno „startupʼo“ svajonė yra vieną dieną būti nupirktam didelės technologijų bendrovės. Tačiau kas pastarąsias skatina mokėti milžiniškas sumas už įmones, kurios net negauna nuosavų pajamų?

Praėjusią savaitę socialinis tinklalapis „Facebook“ paskelbė, kad už 1 mlrd. JAV dolerių (2,63 mlrd. litų) įsigys nuotraukų dalijimosi programėlę „Instagram“. Sandorio suma iš tiesų įspūdinga turint omenyje, kad „Instagram“ sukurta vos prieš 15 mėnesių ir bent jau kol kas neduoda jokio pelno. Oficialiame pranešime „Facebook“ vadovas Markas Zuckerbergas teigė: „Dirbdami su „Instagram“ komanda nuo šiol galėsime pasiūlyti geriausių potyrių dalijantis mobiliąsias nuotraukas su jūsų interesus atitinkančiais asmenimis.“

Ne pinigai – laimė

Pastaruoju metu populiarėja tendencija, kad didelės technologijų bendrovės įsigydamos jaunus ir praktiškai jokio pajamų modelio neturinčius „startup’us“ juose įžvelgia (bent jau pradinės įsigijimo stadijos) kai ką tokio, kas nėra apibūdinama žodžiu „pinigai“.

„Forbes“ pateikia keletą priežasčių, dėl ko „Facebook“ įsigijo „Instagram“. Pirma priežastis, kurią įvardija Notre Damo universiteto ekonomikos profesorius Timothy Loughranas, yra ta, kad turėdama kelis milijardus laisvai disponuojamo kapitalo bendrovė gali sau tai leisti. Be to, „Facebook“ greičiausiai nenorėjo, kad pirmiau už ją tai padarytų konkurentės. Kita priežastis – socialinis tinklalapis pajuto, kad pradeda prarasti savo žavesį, o su „Instagram“ bei 30 mln. jo vartotojų „Facebook“ galės išgyventi šią „vidutinio amžiaus krizę“.

„Facebook“ buvo sukurtas nuotraukų dalijimosi pagrindu ir įsigydamas „Instagram“ tinklalapis apsidraudė nuo potencialaus konkurento. „Jaunos ir sparčiai besivystančios technologijų kompanijos yra nieko vertos, jei nesuvokia, kad vieną dieną gali žlugti, – rašo „New York Times“ apžvalgininkai Nickas Biltonas ir Somini Sengupta. – Daugelis jų pradėjo veiklą suduodamos smūgį senesniam technologijų milžinui, tad žino, kad išsinuomotame biure Silicio slėnyje prisiglaudusi jaunesnė kompanija gali juos sunaikinti ar bent jau smarkiai sužaloti.“

Ankstesnės praktikos

Suvokdamos potencialią grėsmę ir matydamos perspektyvas didžiosios technologijų bendrovės plačioje „startup’ų“ rinkoje nuolat ieško naujų pirkinių. Praeityje galima atrasti ne vieną panašų įsigijimą. 2005 metų kovą „Yahoo“ už 35 mln. JAV dolerių (92,1 mln. litų) nusipirko nuotraukų dalijimosi tinklalapį „Flickr“. Nors tai yra viena iš nedaugelio pelningai veikiančių „Yahoo“ nuosavybių, pastaruoju metu pasigirdo gandų, jog „Flickr“ ateityje bus parduotas.

Tų pačių metų liepą „News Corporation“ už 580 mln. JAV dolerių (1,57 mlrd. litų) įsigijo socialinį tinklalapį „MySpace“, tačiau investicijų stoka ir nenuosekli vadovų veikla jį pasmerkė, kai į rinką su dideliu pagreičiu įskriejo „Facebook“. 2011 metų liepą merdintis „MySpace“ buvo parduotas interneto reklamos bendrovei „Specific Media“ vos už 35 mln. JAV dolerių (92,1 mln. litų).

Kitas žymus tokio tipo pirkinys buvo 2006 metų lapkritį, kai už 1,6 mlrd. JAV dolerių (4,21 mlrd. litų) „Google“ nusipirko vaizdo įrašų tinklalapį „YouTube“, kuris tuomet taip pat dar neturėjo pajamų, tačiau pagal vartotojų skaičių jau buvo didesnis nei panašaus pobūdžio „Google Video“ paslauga.

Praėjus dvejiems metams, 2008 metų gegužę, JAV kompanija AOL už 850 mln. JAV dolerių (2,23 mlrd. litų) nusipirko Didžiosios Britanijos paauglių socialinį tinklalapį „Bebo“. Iš pradžių atrodė, kad tai protingas žingsnis, tačiau pradėjus kilti „Facebook“ ir senstant „Bebo“ vartotojams, situacija apsivertė aukštyn kojomis. 2010 metų liepą „Bebo“ buvo parduotas privataus kapitalo bendrovei už 10 mln. JAV dolerių (26,2 mln. litų).

Šiai pirkinių kategorijai taip pat galima priskirti kompanijos „Apple“ 2010 metų balandį už 200 mln. JAV dolerių (525 mln. litų) įsigytą asmeninį „iPhone“ telefonų pagalbininką „Siri“. Kaip ir daugelis kitų paminėtų pirkinių, „Siri“ įsigijimas nebuvo siejamas su didžiuliu pajamų potencialu. Vis dėlto šią paslaugą „Apple“ įtraukė į naujausius savo išmaniuosius telefonus bei planšetinius kompiuterius ir tai padeda didinti jų pardavimą.

2011 metų gegužę bendrovė „Microsoft“ įsigijo internetinių skambučių paslaugą teikiančią kompaniją „Skype“ už 8,5 mlrd. JAV dolerių (22,3 mlrd. litų). Nors pastaroji bendrovė nepraranda populiarumo, sunku įsivaizduoti, kaip „Microsoft“ sugebės susigrąžinti sumokėtus pinigus. Bet „Skype“ įsigijimas turėtų padėti apsisaugoti nuo potencialių konkurentų.

Kas toliau?

Be šių minėtų pirkinių, praeityje buvo ne vienas atvejis, kai didelės bendrovės už milijonines sumas įsigydavo jaunas kompanijas, kurios vargiai generuodavo pajamas. Tačiau sparčiai besiplečiančioje „startup’ų“ rinkoje nuolat atsiranda naujų veikėjų, kurie patenka į didžiųjų kompanijų labiausiai geidžiamų pirkinių sąrašą. Portalas „Guardian“ pateikia keletą įmonių, kurios greitai gali pasekti „Instagram“ pėdomis.

Tarp kandidatų yra minimas socialinis tinklalapis „Pinterest“, kuris pastaruoju metu plečia savo vartotojų ratą, ir šie savo ruožtu tinklalapyje praleidžia vis daugiau laiko. Kitas potencialus pirkinys yra muzikos paslaugas teikiantis tinklalapis „Spotify“, kuris pradėjo bendradarbiauti su „Facebook“ ir bent jau JAV rinkoje tai jam padėjo sutvirtinti lyderio pozicijas. Be to, prognozuojama, kad muzika socialiniams tinklams ateityje taps sėkmės raktu.

Šį pirkinių sąrašą papildo nesudėtingas tinklaraščių paslaugas teikiantis tinklalapis „Tumblr“. Kai praėjusį mėnesį socialinis tinklalapis „Twitter“ įsigijo panašaus pobūdžio „Posterous“, galima teigti, kad didesnis ir, tikėtina, brangesnis „Tumblr“ taip pat jau yra pribrendęs įsigijimui.

Mobiliųjų atsiskaitymų paslaugas teikianti kompanija „Square“ taip pat gali būti priskirta prie šios kategorijos, nes tokio tipo paslaugos sparčiai populiarėja verslo srityje. Potencialūs „Square“ pirkėjai galės įgauti papildomą pranašumą naujame mobiliųjų atsiskaitymų fronte.

Kalbant apie galimus minėtų įmonių pirkėjus, galima išskirti „Google“ ir „Facebook“, nes turėdamos nemažai disponuojamo kapitalo šios technologijų milžinės gali siekti įgyti pranašumą prieš konkurentes esamose bei naujai atsirandančiose lenktyniavimo srityse. Milžinišką kapitalą sukaupusi „Apple“ bent jau kol kas nefigūruoja tarp potencialių pirkėjų, tačiau ateityje tai gali greitai pasikeisti.

Pelnosi kūrėjai

Kiekvienas toks milžiniškas įsigijimas technologijų padangėje yra tarsi nauja sėkmės istorija jauniems „startup’ų“ kūrėjams. Kiekvienas iš jų kurdamas savo įmonę svajoja, kad ateityje taps reikšmingu ir didžiulį pelną gaunančiu rinkos veikėju. Kitas būdas užsidirbti milijonus – parduoti savo sukurtą produktą didžiulei technologijų kompanijai. Iš „Instagram“ pardavimo daugiausia uždirbo vienas iš kompanijos įkūrėjų ir jos vadovas Kevinas Systromas. Už savo turėtas 40 % įmonės akcijų jis gavo 400 mln. JAV dolerių (1,05 mlrd. JAV dolerių). Suma stulbinama turint omenyje, kad iki tol jo valdoma kompanija nebuvo pelninga.

Vis dėlto pagrindinis klausimas – kodėl didžiosios bendrovės ryžtasi tokioms avantiūroms. Neretai išleistos milžiniškos sumos taip ir neatsipirkdavo, o „startup’us“ įsigijusios technologijų milžinės būdavo priverstos jas perparduoti taikydamos didžiules nuolaidas. Tačiau yra ir tokių atvejų, kai minėti pirkiniai leidžia sutvirtinti savo rinkos pozicijas, padeda įgyti vertingą pranašumą prieš konkurentus ar tiesiog iš plataus „startup’ų“ pasiūlos spektro pašalina visų geidžiamą pirkinį. Bet kuriuo atveju tokie pirkiniai yra rizika, kurią didžiosios bendrovės pasiryžusios prisiimti, nes sėkmes atveju nauda gali būti neįkainojama.


Šaltinis:
w ww.technologijos.lt

 

Daugiau informacijos del video perrašymų į dvd: http://www.video-perrasymas.lt

Skaityti...

Puslapiai

«« « 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »

Apklausa

Kokio tipo kamera filmuojate?