+ Perrašymas Kaunas,video perrašymas-skaitmeninimas, video kasečių perrašymas i usb, vaizdajuosciu perrasymas,garso-audio kasečių perrašymas,fotofilmų kūrimas,skaidriu skenavimas,foto nuotraukų skenavimas - Fotofilmas-is-analoginiu-nuotrauku
Fotofilmas-is-analoginiu-nuotrauku

KAS YRA FOTOFILMAS?

 

 

Fotofilmas - tai tarpdisciplininio meno kūrinys, kuriame apjungta fotografija, tekstas, muzika. Svarbią reikšmę jam turi autoriaus net tik fotografiniai, bet ir režisūriniai, literatūriniai, o taip pat kiti kūrybiniai gebėjimai.

Tradicinėje fotografijoje yra užfiksuota viena akimirka, o fotofilme iš daugelio atskirų fotografinių kadrų sukuriamas dinamiškas mini siužetas – fotopasakojimas su tekstu ir garsu. Fotofilmo kūrybai naudojama animacijos technika, kur vietoje tradicinių piešinių, daiktų arba lėlinių figūrų naudojamos nuotraukos.

 

Populiariausiuose 1-3 minučių trukmės fotofilmuose panaudojama nuo 50 iki 1000 foto kadrų, tai yra mažai lyginant su kino filmais, kuriuose per vieną minutę žiūrovas mato 1500 kadrų. Tačiau fotofilme kiekvienas kadras privalo būti atskirai surežisuotas. Jeigu video filme vienu vaizdo kameros įrašymo mygtuko paspaudimu padaroma keliasdešimt tūkstančių kadrų, tai fotofilmo autorius privalo kiekvieną kadrą fiksuoti atskirai.

Tačiau tai neturi būti  atskirų, netgi pačių gražiausių kadrų su tobuliausia muzika rinkinys. Fotofilme privalo būti siužetas, perteikiantis autoriaus idėją, sumanymą, pergyvenamus jausmus. Belieka pridurti, kad fotofilmai vizualiai aktyviau veikia žiūrovų sąmonę ir suteikia emocijų, kurių nepatirsi žiūrėdamas standartinį video filmą.

 Sumontuotas fotofilmas perkoduojamas į .mp4 FHD H.264 formatą ir įkeliamas į USB jungties išorinę laikmeną.

 

Skaityti toliau:

VIDEOMONTAŽAS

Apklausa

Kokio tipo kamera filmuojate?